top of page

Náš tým

Petra

 

Studuji VOŠ PEDAGOGICKOU se zaměřením na předškolní a mimoškolní výchovu dětí. Mám praxi učitelky v mateřské škole a rovněž praxi vlastního rodinného života - jsem mámou 3 dětí (1 holčička a 2 kluci). Absolvovala jsem kurz první pomoci dětem a zkoušky z profesní kvalifikace - Chůva pro děti od narození do zahájení školní docházky.

 

Míša

 

Vystudovala jsem střední odbornou školu se zaměřením na sociálně správní činnost a sociální péči.

Během studia na střední škole jsem hlídala holčičku - od jejího narození do pěti let.

Jako učitelka v mateřské škole jsem začala pracovat hned po maturitě. Ve věkově smíšené MŠ mám praxi 2 a půl roku.

Děti mám moc ráda a baví mě práce s nimi. Proto si chci co nejdříve doplnit pedagogické vzdělání.

Mezi mé záliby patří hlavně můj pejsek, příroda a cestování.

 

Zuzana

 

Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v oboru dětská sestra.Po maturitě jsem pracovala na novorozeneckém oddělení. Mám také praxi ve státních jeslích. Velkou zkušeností  byla výchova mých dvou synů. Svůj volný čas nejraději trávím s rodinou.

Klára

Jsem diplomovaná zdravotní sestra. Práce s dětmi mě velmi baví. Sama mám syna školkového věku. Ve svém volném čase ráda chodím na procházky se psem a sportuji.

 

Vendy

Vystudovala jsem střední  školu se zaměřením na fotografii. Již od svých  12 let jsem se starala o mladší sestru, později, během studia jsem pracovala jako Au-pair  v rodině se dvěma dětmi. Hned po maturitě jsem začala pracovat  ve  školce, protože mám ráda děti a práce s nimi mě baví. Nyní absolvuji kurz první pomoci dětem a zkoušky z profesní kvalifikace - Chůva pro děti od narození do zahájení školní docházky.
Mými největšími koníčky je plavání, míčové hry a v zimě lyžování.

bottom of page